Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.10.2017 08:27
BlizzCon 2017. Blizzard ujawnia swoje plany. StarCraft III na wielkiej imprezie?
3156V

BlizzCon 2017. Blizzard ujawnia swoje plany. StarCraft III na wielkiej imprezie?

Blizzard już podgrzewa atmosferę przed rozpoczęciem imprezy BlizzCon 2017. Autorzy serii Diablo i Overwatch opublikowali już wstępny harmonogram wydarzeń z tego ważnego wydarzenia.

Blizzard ostudził już trochę nasze oczekiwania, co do BlizzCon 2017. Firma zapowiedziała, że na BlizzCon 2017 na pewno nie zobaczymy nowej odsłony Diablo ani żadnych świeżych dodatków związanych z Diablo III (wiadomo tylko, że Blizzard "pracuje aktualnie ciężko nad przyszłością Diablo").

Wspaniały cosplay z BlizzCon 2016

Ujawniony rozkład jazdy również nie zdradza emocjonujących zapowiedzi. Blizzard po prostu ograniczył się do opublikowania harmonogramu szykowanych paneli, które odbędą się 3 listopada. Poniżej ich dokładna lista.

Blizzcon 2017, wydarzenia 3 listopada:

World of Warcraft
12:30PM – 1:30PM PDT

Spotkaj się z zespołem World of Warcraft, by przyjrzeć się, co deweloperzy szykują dla herosów z gry.


StarCraft II
12:30PM – 1:15PM PDT

Spotkaj się z deweloperami, którzy przedstawią przyszłość dla StarCraft 2. Zobaczysz również po raz pierwszy najnowsze aktualizacje, plus kilka innych niespodzianek.

Hearthstone
1:45PM – 2:30PM PDT

Witajcie, wędrowcy! Zbierzcie się w karczmie Hearthstone, gdzie członkowie zespołu przedstawią swoje plany rozbudowy rozgrywki.

Blizzard Social
1:30PM – 2:30PM PDT

Spotkaj się z zespołem odpowiedzialnym za Blizzard Battle.net, by dowiedzieć się, jak tworzą przydatne dla graczy narzędzia.

Overwatch
2:45PM – 3:45PM PDT

Agenci Overwatch, zbierzcie swoje zespoły i przygotujcie się na briefing ujawniający wasz nowy cel. Dołączcie do deweloperów, którzy przedstawią najnowsze aktualizacje nadciągające do zespołowej strzelaniny Blizard.

Heroes of the Storm
5:00PM – 5:45PM PDT

Spójrzcie w oko cyklonu, gdy będziemy ujawniać emocjonujące nowinki i zmiany w gameplayu związane z Heroes of the Storm.

Z zapowiedzianych paneli najciekawiej brzmi StarCraft II. Czy "inne niespodzianki" mogą być ujawnieniem planów Blizzard związanych ze StarCraft III? Cóż, pomarzyć można...

BlizzCon 2017 odbywać się będzie w dniach 3-4 listopada. Imprezę jak zwykle poprzedzać będą esportowe turniej kwalifikacyjne, które trwać będą od 26 do 30 października.

Tagi: Blizzard blizzcon impreza starcraft ii starcraft iii usa World of Warcraft

Nie przegap