Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 21:30
Star Wars: Battlefront II. Gameplay zapowiada wielkie walki
820V

Star Wars: Battlefront II. Gameplay zapowiada wielkie walki

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen ładują kontrolery i czyszczą myszki na nadciągające przyjemności. Jeśli należycie do tego zacnego grona, to zapoznajcie się z najnowszą rozgrywką ze Star Wars: Battlefront II, która przygotuje Was na betę.

Beta Star Wars: Battlefront II rozpocznie się już jutro. Na początku do zabawy zostaną zaproszeni gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe  na tytuł DICE, jednak już w czwartek serwery zostaną otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Star Wars: Battlefront II beta. Data rozpoczęcia, wyzwania, tryby, wymagania sprzętowe i szczegóły

To będzie ostatnia szansa na wypróbowanie gry przed debiutem. DICE zapowiedziało chęć pokazanie pozycji szerokiej publiczności, więc możemy mieć pewność, że Szwedzi przedstawią niemal ostateczny kod produkcji.

Pewnie autorzy zdecydują się jeszcze na ostatnie poprawki przed wielką premierą, jednak mimo to nie możemy już liczyć na kolosalne zmiany w listopadzie – Star Wars: Battlefront II  wskoczy na półki sklepowe za zaledwie 45 dni.

Electronic Arts zapowiedziało, że nadciągają jedne z największych testów w historii korporacji, jednak mimo to firma nie zdecydowała się na wcześniejsze pobieranie pozycji – wszyscy gracze rozpoczną ściąganie dopiero jutro.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie klikając w powyższy odnośnik, a dzisiaj możecie jeszcze spojrzeć na sporo rozgrywki. Star Wars: Battlefront II wygląda naprawdę kozacko.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta DICE Electronic Arts gameplay Star Wars: Battlefront II