Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.09.2017 14:35
Dragon's Crown Pro zaprezentowane na screenach w pięknym 4K
1132V

Dragon's Crown Pro zaprezentowane na screenach w pięknym 4K

Vanillaware tworzy bez wątpienia jedne z najpiękniejszych gier 2D, jakie są dostępne na rynku. Ich Dragon's Crown zachwycił graczy na PS3 i PS Vita, gdzie mogliśmy podziwiać fantastycznie narysowane tła, postacie i wszystkie elementy otoczenia niczym z jakiejś baśni.

Teraz tytuł trafi w odświeżonej formie na PlayStation 4 jako Dragon's Crown Pro. Gra w samej mechanice dużych zmian raczej mieć nie będzie - co najwyżej skorzysta z bajerów DualShocka 4. Jednakże to co w tym remasterze najważniejsze to jeszcze lepiej wyglądające tekstury.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Całość zostanie podbita do rozdzielczości 4K, w której to zabawą cieszyć się będą posiadacze Prosiaka, czego efekty możecie zobaczyć na poniższych screenach w galerii.

Z dodatkowych zmian, warto wymienić od nowa nagrany soundtrack, który tym razem na żywo wykonała pełna orkiestra, a także obecność wszystkich DLC z poprzednich wersji gry. Fajne jest również to, że Nippon Ichi Software nie zapomniało o posiadaczach PS3 i Vity, dzięki czemu będą oni mogli pograć przez Sieć z posiadaczami PlayStation 4.

Tagi:

Nie przegap