SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 19:30
Yakuza Kiwami 2. Gameplay prezentuje ogromny progres nadciągającego hitu
520V

Yakuza Kiwami 2. Gameplay prezentuje ogromny progres nadciągającego hitu

SEGA odświeża kolejną przygodę z serii Yakuza. Tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i deweloperzy zdecydowali się ujawnić nowe materiały prezentujące nadciągającą historię. Szykuje się kolejna mocna przygoda na sprzęcie Sony.

Yakuza 2 zadebiutowała pierwotnie 9 września 2008 roku i była dostępna wyłącznie na PlayStation 2. Po sukcesie Yakuza Kiwami mogliśmy się spodziewać zapowiedzi odrestaurowanej „Dwójki” i stosowna prezentacja została opublikowana w ubiegłym miesiącu.

Zwiastun Yakuza Kiwami 2

Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na sporo materiałów z gry. Jak za chwilę zobaczycie, SEGA nie próżnuje i ponownie przenosi starszą przygodę na nowy silnik, a efekt prezentuje się wprost fantastycznie.

Twórcy dopracowują grafikę, animacje, usprawniają otoczenie, a podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do całej pozycji ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi mini-gierkami – na filmie pojawiają się między innymi spotkania z dziewczynami, gra karciana, nietypowy golf, czy też śpiewanie.

Sympatycy serii na pewno nie będą narzekać, bo już Yakuza Kiwami pokazała, że SEGA dba o swoją wielką markę – tytuł zgarnął na Zachodzie średnią ocen na poziomie 82%.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na ostateczną datę premiery, dzięki której będziemy mogli w spokoju rezerwować czas – ukończenie Yakuza 2 zajmuje około 20 godzin, ale poznanie wszystkich japońskich przyjemności sprawia, że czas ten wydłuża się do przynajmniej 45 godzin.

Tagi: deep silver gameplay sega yakuza kiwami 2

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Yakuza Kiwami 2
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme