Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.09.2017 13:04
LEGO Ninjago Movie – Gra wideo ze zwiastunem premierowym
899V

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo ze zwiastunem premierowym

Gry Lego przez wiele lat korzystały wyłącznie z licencjonowanych marek, które to zna chyba praktycznie każdy, kto przez ostatnie 30 lat nie siedział w jaskini. Park Jurajski, Star Wars, czy też Harry Potter. Teraz firma promuje swoje własne, autorskie uniwersum.

Wczoraj na naszym rynku zadebiutowało LEGO Ninjago Movie – Gra wideo, czyli klockowa adaptacja klockowego filmu opartego na serii klocków - istna klockocepcja. 

LEGO Ninjago. W grze usłyszymy Rogera

Tytuł ten charakteryzuje się dokładnie tym wszystkim, czym inne pozycje z serii Lego, więc dużo tu rozpisywać się nie trzeba. Tego samego dnia do kin trafił wspomniany właśnie film, w którym grupka niezdyscyplinowanych wojowników musi skopać zadek złego lordowi Garmadonowi, lecz jego średnia ocen na poziomie 55/100 nie napawa optymizmem.

Gra zaś porusza ten temat w nieco bardziej rozwinięty, zabawny sposób. Warto także przypomnieć, że w polskiej wersji językowej LEGO Ninjago Movie – Gra wideo, występuje między innymi nasz naczelny Roger oraz wiele innych gwiazd młodzieżowej sceny YouTube.

The LEGO Ninjago Movie Video Game Launch Trailer

Tagi: