Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 19:31
PlayStation 4 Pro za 1414 zł!
4397V

PlayStation 4 Pro za 1414 zł!

Sony nadal nie decyduje się na wielkie przeceny PlayStation 4 Pro, ale możemy spodziewać się specjalnych ofert w przeciągu następnych miesiący. Jeden ze sklepów postanowił wyjść przed szereg i oferuje konsolę w dobrej cenie.

Ulepszona wersja PlayStation 4 cieszy się sporą popularnością, ale aktualnie niezbyt często możemy wyłapać egzemplarz w atrakcyjnej cenie. Problem ten jest dość prozaiczny – na początku Sony nie nadążyło z przygotowaniem odpowiedniej liczby egzemplarzy.

Sony is not interested in handhelds

Teraz już sprzęt jest łatwo dostępny, więc pierwsze sklepy oferują urządzenie w atrakcyjnej cenie. Dzisiejsza oferta powinna zainteresować wielu graczy, jednak ostrzegam – nigdy nie zamawiałem sprzętu z iBood.

Jeśli jednak zasięgnięcie drugiego głosu, to na pewno warto rozważyć taką ofertę. Przez najbliższe kilka godzin można nabyć PlayStation 4 Pro za zaledwie 1414,95 zł! Do tej ceny należy doliczyć 29,95 zł za wysyłkę… Choć tutaj można ratować się kodami, które obniżą kwotę do 0 zł. 

Stosowne zamówienie złożycie w tym miejscu. Należy na pewno wspomnieć, że konkretne oferty przygotowane przez Sony powinny pojawić się już w przyszłym miesiącu – w końcu Japończycy będą chcieli walczyć z „najpotężniejszą konsolą w historii” a stosowne obniżki i zestawy z grami to najlepsza broń w rękach włodarzy PlayStation.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/playstation-4-pro-za-144490-zl-z-wysylka-w-ibood/

Tagi: playstation 4 pro promocja Sony

Nie przegap