Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 16:00
Psychonauts za darmo! Pobierajcie tytuł Double Fine Productions
2196V

Psychonauts za darmo! Pobierajcie tytuł Double Fine Productions

Tim Schafer ze swoim zespołem wciąż pracuje nad Psychonauts 2. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z pierwowzorem, to możecie dzisiaj pobrać grę w wersji na komputery osobiste. Tytuł jest dostępny przez określony czas.

Psychonauts zadebiutowało pierwotnie w 2005 roku. Gra została doceniona przez wielu graczy oraz dziennikarzy i może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87%. Długo czekaliśmy na zapowiedź kontynuacji, ale produkcja powstaje od 2015 roku.

Psychonauts 2 wygląda dobrze, a grą zaopiekuje się wydawca Payday

Pewnie tylko nieliczni wciąż nie zapoznali się z kultowym Psychonauts, ale jeśli należycie do tego grona, to czym prędzej wskakujcie na stronę HumbleBundle.com i korzystajcie z promocji. Oferta jest dostępna przez najbliższe 47 godzin.

Produkcja nie jest wyjątkowo droga – można ją nabyć za około 42 zł – jednak zawsze można skorzystać z takiej przyjemnej oferty, a zaoszczędzoną gotówkę zainwestować w inny tytuł… Akurat w najbliższych dniach nie będziemy narzekać na brak premier.

Wspominając jeszcze o Psychonauts 2 – chociaż deweloperom udało się zebrać ponad 3,8 mln dolarów od fanów dzięki aukcji crowdfundingowej, to i tak studio musiało znaleźć inwestora. W lutym informowaliśmy naszą społeczność, że Psychonauts 2 wyda na rynek Starbreeze Studio – firma zgarnie 85% przychodów ze sprzedaży do czasu zwrotu zainwestowanych środków (8 mln dolarów), a później będzie inkasować 60% wygenerowanej przez tytuł gotówki.   

Tagi:

Nie przegap