Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 17:02
Xbox One S sprzedawany w Japonii jako odtwarzacz Ultra HD Blu-Ray
2610V

Xbox One S sprzedawany w Japonii jako odtwarzacz Ultra HD Blu-Ray

Microsoft wciąż ma problemy z opanowaniem Japonii i zainteresowaniem mieszkańców tego kraju swoją konsolą, ale niektórzy sprzedawcy wpadli na interesujący pomysł. Wychudzony sprzęt Amerykanów jest reklamowany w KKW jako odtwarzacz Ultra HD Blu-Ray.

Korporacja z Redmond nie zdołała podbić Japonii. Firma próbowała zainteresować Xboksem One kolejnych graczy, ale rezultaty  wygenerowane przez konsole są bardzo słabe. Phil Spencer niedawno zapowiedział walkę o Japończyków i przygotowanie większej liczby tytułów przeznaczonych na ten rynek, ale jednocześnie pomysłowością wykazują się niektórzy sprzedawcy.

Xbox One S z Destiny 2 w bardzo atrakcyjnej cenie. Microsoft omija umowę na wyłączność Sony

W Bic Camera – jedna z najpopularniejszych sieci sklepów z elektroniką w Tokio – Xbox One S nie jest sprzedawany jako konsola do gier, a odtwarzacz Blu-ray Ultra HD. Informacje zostały zawarte na specjalnych, widocznych dla oka ogłoszeniach, gdzie dodatkowo można wyczytać takie informacje jak „super tanio!” „polecamy!”.

Co ciekawe, dopiero poniżej wspomnianych informacji, pojawia się notka o grach: „Jeśli jest to Xbox One S, możesz również grać w gry”. W można śmiało powiedzieć, że jest to „ostatnia deska ratunku”, jednak trudno oczekiwać wielkich rezultatów.

Sprzęt Amerykanów w ostatnim tygodniu trafił do 63 Japończyków… Microsoft wciąż się nie poddaje, zapowiada nowe tytuły, przygotowuje reklamy, ale czy ma to jakikolwiek sens? Szczerze wątpię, lecz pewnie trudno przyznać się korporacji do sromotnej porażki i uciec z tak dużego rynku.

Xbox One S Japonia

Źródło: http://wccftech.com/japanese-shop-xbox-one-s-blu-ray/

Tagi:

Nie przegap