Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2017 09:53
Destiny 2 z poważnym błędem. Zawieszanie na niektórych egzemplarzach PS4 Pro
2174V

Destiny 2 z poważnym błędem. Zawieszanie na niektórych egzemplarzach PS4 Pro

Gracze zaczęli już swoją wielką przygodę z Destiny 2. Niestety niektóre osoby skarżą się na poważne problemy z rozgrywką. Kłopoty mają przede wszystkim posiadacze PlayStation 4 Pro.

Wygląda na to, że Bungie nie do końca dopracowało Destiny 2 w wersji na PlayStation 4 Pro. Niektórzy gracze zgłaszają na oficjalnym forum, że co kilka minut gra zawiesza im się na tej platformie, wyrzucając kod: "CE-34878-0". Zjawisko zostało udokumentowane na YouTube. Z tego co nam wiadomo problem z zawieszaniem niektórych egzemplarzy PS4 Pro występował już w becie Destiny 2.

Recenzja Destiny 2

Na szczęście wygląda na to, że problem dotyczy tylko bardzo małej liczby posiadaczy PlayStation 4 Pro. Bungie już odpowiedziało na oficjalnym forum, że pracuje ze swoimi partnerami nad szybkim rozwiązaniem tego buga.

"Dziękujemy za wasze zgłoszenia. Jesteśmy świadomi, że niektórzy użytkownicy PS4 Pro zgłaszają zawieszanie i pracujemy z naszymi partnerami nad rozwiązaniem problemu" - napisał przedstawiciel Bungie na oficjalnym forum.

Bungie zdaje sobie sprawę z istnienia większej ilości problemów w Destiny 2. Główne z nich to otrzymywanie kodu 503 na Bungie.net, złe pojawianie się Ghosta w Nessus, niemożliwość przerywania filmików czy drobne problemy z interfejsem. Bungie nie podało jeszcze, kiedy możemy spodziewać się pierwszego patcha poprawiającego rzeczone problemy.

Warto przy okazji dodać, że pre-orderowe przedmioty (emotki Salut, Duch Liczytrup i karabin Zimne Serce) oraz inne bonusy z limitowanych edycji odblokowują się w Destiny 2 dopiero po ukończeniu kampanii fabularnej i osiągnięciu 20 poziomu doświadczenia. W tym miejscu Bungie postanowiło iść pod prąd branżowych trendów. Inni wydawcy/twórcy wolą obdarzać gracza takimi fantami już na samym starcie rozgrywki.

Źródło: https://www.bungie.net/en/Forums/Post/230491608

Tagi:

Nie przegap