Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 17:33
X-Morph: Defense przeciwnik
637V

X-Morph: Defense na przyzwoitym zwiastunie. Polacy zapraszają do zakupów

Exor Studios przygotowało premierowy zwiastun, który zachęca graczy do zakupu X-Morph: Defense. Na materiale nie brakuje efektownych wybuchów i prezentacji najważniejszych elementów produkcji.

Po kilku miesiącach wyczekiwania, tytuł Exor Studios jest gotowy na premierę. Produkcja wskoczyła już na PlayStation Store, Xbox Store oraz Steam, więc wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z propozycją Polaków.

Zobaczcie gameplay z X-Morph: Defense

Exor Studios wpadło na ciekawy pomysł. Twórcy zdecydowali się zaprezentować typowy Tower Defense, jednak rozgrywka jest ubrana w współczesną oprawę oraz wiele ciekawych mechanik – jedną z nich jest bez wątpienia możliwość dynamicznego reagowania na sytuację na ekranie i przykładowo zmienianie drogi przeciwnikom.

To nie jest oczywiście rewolucja, ale rodzima ekipa pokazała, że nawet tak prosta z reguły rozgrywka może zostać zaprezentowana w efektowny sposób – walący się budynek na przeciwników? Brzmi i wygląda dobrze!

W trakcie rozgrywki gracze mogą również wykorzystywać statek, który może również atakować oponentów i dyktować warunki na ekranie. Nawet na poniższym zwiastunie nie trudno docenić dynamiki starć.

Materiał: X-Morph: Defense premierowy zwiastun 

Źródło: YouTube.com

Tagi: EXOR Studios X-Morph: Defense