Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 20:09
Secret of Mana. Gameplay prezentuje odświeżoną wersję
611V

Secret of Mana. Gameplay prezentuje odświeżoną wersję

W ubiegłym miesiącu Łukasz miał okazję zapowiedzieć na portalu odświeżoną wersję Secret of Mana. Produkcja była prezentowana podczas imprezy PAX West i już dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay z nowej edycji.

Od czasu do czasu wśród zalewu najróżniejszych kotletów pojawiają się ciekawostki, których produkcję warto śledzić. Jedną z takich perełek jest nowa wersja Secret of Mana.

Zwiastun Secret of Mana

Od premiery Secret of Mana na SNES-ie minęło już sporo czasu, więc autorzy ulepszonej wersji zmierzyli się z trudnym wyzwaniem, jednak poniższy gameplay powinien uspokoić fanów oryginału. Gra wygląda naprawdę dobrze.

 Na filmie usłyszycie jednego z deweloperów, który zapewnia, że tytuł pozostanie wierny produkcji z 1993 roku – studio zajęło się wyłącznie usunięciem błędów oraz dopracowaniem balansu. Pozycja jednak zaoferuje znaną historię, która powinna zainteresować szerokie grono odbiorców – fanów klasycznych oraz współczesnych RPG-ów.

Nowa wersja trafi na rynek 15 lutego i będzie dostępna jednocześnie na PlayStation 4, PlayStation Vicie oraz komputerach osobistych. Twórcy zadbają o dopracowaną oprawę, narrację oraz dźwięk.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay pc playstation 4 playstation vita secret of mana

Nie przegap