Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.09.2017 15:27
Pamiętacie Wattam? Gra żyje, lecz ma nowego wydawcę i producenta
300V

Pamiętacie Wattam? Gra żyje, lecz ma nowego wydawcę i producenta

Autor Katamari Damacy zdecydowanie nie jest osobą zdrową na umyśle, gdyż to co wymyśla, potrafi zaszokować nawet ludzi odpornych na wszelkie dziwactwa. Tym razem idzie w jeszcze bardziej chorym kierunku.

Jeśli nie pamiętacie Wattam, nic nie szkodzi, przynajmniej pozostaliście zdrowi psychicznie. Jakieś dwa lata temu Sony dumnie  zapowiedziało, iż Keita Takahashi, który wykreował ekskluzywne dla PS2 Katamari Damacy pracuje nad kolejną równie wyjątkową przygoda.

Nintendo Switch radzi sobie w Japonii wyśmienicie. Znacznie lepiej od PlayStation 4

Niestety chwilę później o niej ucichło i praktycznie wszyscy zapomnieliśmy, że coś takiego jak Wattam, w ogóle powstaje. Teraz możemy domyślać się dlaczego.

Otóż Wattam mimo, iż pozostanie tą samą pozycją co z pierwszych zapowiedzi, otrzymał nowego dewelopera, stracił wydawcę w postaci Sony i co za tym idzie status ekskluzywności, a także zyskał nowego, którym jest Annapurna Interactive.

Dzięki temu tytuł wyląduje w 2018 roku na PC i "konsolach". Jakich? Nie wiadomo. poniżej możecie zobaczyć świeży zwiastun gry, który powie wam o niej absolutnie wszystko.

Tagi:

Nie przegap