Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 18:31
Far Cry 5 na przepełnionej akcją i wybuchami rozgrywce
1226V

Far Cry 5 na przepełnionej akcją i wybuchami rozgrywce. Rywale nie grzeszą inteligencją

Francuzi nadal pracują nad piątą odsłoną serii Far Cry. Gra została zaprezentowana na nowym materiale wideo, na którym nie brakuje bezpośredniej walki i wielkich wybuchów. Główny bohater może skorzystać z pomocy wielu sprzymierzeńców.

Na początku przyszłego roku miłośnicy uniwersum Far Cry otrzymają możliwość zapoznania się z kolejną przygodą. Wydarzenia „Piątki” zostały umiejscowione w Amerycec, a gracze otrzymają możliwość walki z sektą „Eden Gate”.

The Division Odporność. Zwiastun prezentuje darmowe DLC z 2 nowymi trybami

Studio nie zamierza zdecydowanie zrewolucjonizować serii. Jedną z największych nowości będzie możliwość wzywania wsparcie – ten element został w ciekawy sposób pokazany na początku filmu, gdzie bohater jest wspomagany przez bomby.

Podobny motyw oglądaliśmy już w przypadku Far Cry Primal, ale autorzy obiecują znaczącą rozbudowę współpracy bohaterów. Gameplay ponownie pookazuje, że w nadciągającej przygodzie znacznie częściej będziemy uczestniczyć w otwartej walce.

W Far Cry 5 nie zabraknie również wydarzeń, w których zmierzymy się z oponentami w samolotach – akurat ten element prezentuje się naprawdę nieźle. Rozgrywka pochodzi z wersji, którą Ubisoft prezentował już na E3, ale jak widać kolejni gracze dorwali się do wycinka pozycji i pozwalają spojrzeć na niektóre misje.

Źródło: Twitter.com

Tagi: far cry 5 gameplay Ubisoft

Nie przegap