SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2017 19:35
Dyrektor generalny marki Xbox porównuje XOne S do PS4 Pro a XOne X do wypasionego PC
2448V

Dyrektor generalny marki Xbox porównuje XOne S do PS4 Pro a XOne X do wypasionego PC

 „Najpotężniejsza konsola w historii” została zaprezentowana szerokiej publiczności w Europie, więc przedstawiciele korporacji z Redmond chętnie wypowiadają się na temat urządzenia. Ciekawe porównania wystosował Dave McCarthy.

Microsoft w przeciągu następnych tygodni będzie przekonywał graczy, że to właśnie Xbox One X jest najlepszym wyborem dla fanów elektronicznej rozgrywki, którzy liczą na rozgrywkę w najlepszej jakości. Kilka słów na ten temat wypowiedział już Dave McCarthy.

Gamescom 2017. Jury rozdało nagrody dla najlepszych gier i hardware'u imprezy

Dyrektor generalny marki Xbox podczas rozmowy z dziennikarzem Sirius Gaming na początku porównał Xboksa One S do PlayStation 4 Pro – zdaniem przedstawiciele Microsoftu takie porównanie nie jest bezpodstawne, bo obie konsole łączy sporo.

Urządzenia oferują rozgrywkę z HDR-em, czy streamowanie wideo w 4K, jednak to tylko dwie konsole na świecie obsługują Blu-ray 4K i jest to Xbox One S i Xbox One X. Właśnie ten element sprawia, że zdaniem McCarthy’a nadchodzący sprzęt Amerykanów można porównać do wypasionych PC-tów.

Różnicę zdaniem przedstawiciela korporacji robi również większa moc obliczeniowa względem konkurencji na poziomie 40%, dzięki której gracze otrzymają płynną rozgrywkę w jakości tekstur na poziomie 4K i najwyższą jakość dźwięku. Te detale mają sprawić, że gracze otrzymają najwyższą jakość doświadczenia i chętnie będą sięgać po Xboksa One X.

Kilka słów na temat nowej maszyny Microsoftu przeczytacie w nowym numerze PSX Extreme – miałem już okazję zagrać na Xboksie One X (dwa eventy) i jestem pewien, że sprzęt zainteresuje wielu czytelników PPE.

Źródło: http://gamingbolt.com/xbox-one-x-is-more-comparable-to-a-higher-end-pc-than-ps4-pro-says-microsoft-exec

Tagi: microsoft playstation 4 pro tweet xbox one xbox one x

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme