senix senix 15.08.2017 16:04
Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online zmierza na zachód
686V

Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online zmierza na zachód

Idea Factory International ogłosiło, że ma zamiar wydać na zachodzi action-RPGa Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online na PlayStation 4 i PC.

Wydawca informuje, że wersja na PlayStation 4 trafi 10 października na rynek amerykański, a 13 października wyląduje w Europie, zarówno w wersji pudełkowej i cyfrowej. Ponadto wersja PC zostanie wrzucona na Steama na początku 2018 roku. Opóźnienie spowodowane jest lepszym dostosowanie gry do tego rynku.

Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online w Encyklopedii PPE.pl

W Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online gracze będą mogli przemierzać cyfrowy świat Alsgard, gdzie będą przeżywać różne przygody, odkrywać tajemnice tego świata i walczyć z różnymi potworami. System rozgrywki nie będzie różnił się diametralnie od tego do czego przyzwyczaiło nas Tamsoft. Dodatkowo będziemy mogli zaprosić do wspólnego grania trzy osoby – online i stworzyć czteroosobową drużynę i wspólnie bawić się z tym tytułem.

Ciekawym posunięciem twórców jest to, że będziemy mogli dostosować sterowanie na padzie do swoich preferencji. Poza zmianą sterowania, dostaniemy możliwość zmiany strojów bohaterek, w tym nawet bieliznę. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/cyberdimension-neptunia-4-goddesses-online-gets-western-release-date-october-pc-version-coming-early-2018/

Tagi: hiperdimension neptunia idea factory

Nie przegap