Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.08.2017 10:33
Resident Evil: Revelations również na Switch. Zwiastun z odświeżoną grafiką
821V

Resident Evil: Revelations również na Switch. Zwiastun z odświeżoną grafiką

Capcom już na początku lipca określił "okienko" wydania Resident Evil: Revelations na ostatnie dni sierpnia. Teraz firma precyzuje poprzednie ogłoszenie, przy okazji podrzucając nam zwiastun tego odgrzewanego kotleta.

Z handheldów skok na konsole stacjonarne - taka jest geneza Resident Evil: Revelations, które zadebiutowało na 3DS-ie, by następnie trafić na PS3, X360 i PC. Teraz Capcom uznał, że wspaniałym pomysłem będzie przypomnienie o tej pozycji również posiadaczom PS4 oraz XOne.

Sony chwali się zyskami i prognozuje wielki popyt na PlayStation 4

Na jakie świeże atrakcje możemy liczyć względem poprzedniego wydania Resident Evil: Revelations? Autorzy ujawnili, że dostaniemy rozdzielczość 1080p, przy "zwiększonej szczegółowości otoczenia" i rzekomo poprawionych animacjach ruchów wrogów. Szczerze mówiąc patrząc na właśnie ujawniony trailer trudno dojrzeć zmiany względem wersji PC z 2013 r. Ważne, że w pakiecie otrzymamy od razu wszystkie wdzianka i giwery, które wcześniej dostępne były jako płatne DLC. Premiera Resident Evil: Revelations odbędzie się 29 sierpnia na PS4 i XOne. Cena to ok. 80 zł.

Co ważne - Capcom zapowiedział, że swoje wersje Resident Evil: Revelations oraz Resident Evil: Revelations 2 otrzyma również Nintendo Switch. Tutaj premiery należy spodziewać się w ostatnich tygodniach 2017 r.

Tagi: Capcom ps4 resident evil Resident Evil: Revelations switch Xone