Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 13:57
Metal Gear Survive i PES 2018 na gamescom. Zagramy w nową część MGS
893V

Metal Gear Survive i PES 2018 na gamescom. Zagramy w nową część MGS

Po dwunastu miesiącach od pierwszej prezentacji gracze otrzymają możliwość zapoznania się z nową częścią Metal Gear. Konami potwierdziło przywiezienie do Kolonii sporego kodu, dzięki któremu każdy zainteresowany przekona się, czy nadciągający Survive może odnieść sukces.

Na ubiegłorocznym gamescomie byliśmy świadkami sporego wydarzenia. Konami zaprosiło dziennikarzy na tajną prezentację, na której został włączony zwiastun Metal Gear Survive. Redaktorzy nie mogli zadawać pytań, jednak już wkrótce otrzymamy tonę informacji dotyczących nowej gry japońskiego studia.

Metal Gear Survive z historią i nudnym gameplayem. Nowe materiały pokazują idiotyzm produkcji

Konami zdecydowało się na wielką prezentację Metal Gear Survive na gamescom 2017. Gracze otrzymają dostęp do nowego kodu, który będzie zawierał tryb współpracy do maksymalnie czterech zawodników. Możemy również sądzić, że studio nie zapomni o świeżym zwiastunie oraz udostępni konkrety.

Jednocześnie na targach pojawi się PES 2018. Twórcy chcą pokazać system „REAL Capture”, który zapewni realistyczne oświetlenie podczas rozgrywki za dnia oraz nocy. Wcześniej zespół odpowiedzialny za tytuł potwierdził odwiedzenie znanych stadionów, na których zostały dokonane dokładne pomiary i zdjęcia.

Na show pojawi się również gra z serii Yu-Gi-Oh!, a uczestniczy wydarzenia otrzymają możliwość zagrania w turnieju. Mam jednak wrażenie, że gracze najchętniej zapoznają się z nowym Metal Gearem, ponieważ dotychczas nie otrzymaliśmy wielu materiałów prezentujących rozgrywkę.  

Źródło: http://www.dualshockers.com/metal-gear-survive-pes-2018-playable-gamescom-konami-announces/

Tagi: Gamescom 2016 konami metal gear survive Pro Evolution Soccer 2018