Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 17:43
One Piece otrzyma aktorski serial. Producentem twórca Prison Break
1048V

One Piece otrzyma aktorski serial. Producentem twórca Prison Break

Fanów uniwersum One Piece na pewno zainteresuje ta wiadomość. Znany producent bierze na warsztaty świat wykreowany przez Eiichirō Ode. W produkcji zobaczymy aktorów, którzy wcielą się w znanych bohaterów.

W grudniu 1997 roku zadebiutował pierwszy rozdział mangi One Piece. Twórca na początku planował zakończenie serii po pięciu latach, jednak ze względu na stale rosnącą popularność, prace wciąż trwają, a właśnie zapowiedziano kolejny projekt.

Przeczytajcie bezpłatne wydanie PSX Extreme

Opowieść z aktorami będzie przygotowana przez Tomorrow Studios, a szefem produkcji został Marty Adelstein, który kilka lat temu był producentem wykonawczym serialu Prison Break. Amerykanin w specjalnym oświadczeniu wspomniał, że od 20 lat jest fanem One Piece i jest zaszczycony móc pracować w tym uniwersum.

Możemy mieć pewność, że nie będzie to mały projekt, ponieważ autorzy mają nie przejmować się dolarami. Adelstein informuje, że koszt stworzenia serialu może wywindować rekord.

Sytuacja jest naprawdę ciekawa, ale czy ktokolwiek potrzebuje takiego serialu? Szczerze wątpię, bo trudno mi wyobrazić sobie tę opowieść. Choć może zostanę pozytywnie zaskoczony… Możemy mieć oczywiście pewność, że Eiichiro Oda będzie czuwał nad przygodą.

Źródło: http://www.japantimes.co.jp/news/2017/07/21/business/popular-manga-one-piece-remade-live-action-tv-drama/

Tagi: