Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 17:15
Get Even. Świetna prezentacja miejsc wykorzystanych w produkcji
644V

Get Even. Świetna prezentacja miejsc wykorzystanych w produkcji

Najnowsza gra rodzimego The Farm 51 zadebiutowała na rynku pod koniec ubiegłego miesiąca, ale autorzy wciąż zaskakują prezentacją ciekawych materiałów z produkcji. Dzisiaj możemy spojrzeć na miejscówki wykorzystane przy tworzeniu gry.

Get Even to dla mnie jedna z większych ciekawostek 2017 roku. Nie sądziłem, że przygotowany scenariusz będzie tak ciekawy, a jego prezentacja kilkukrotnie mnie zaskoczy. Twórcy nie zawiedli i bez wątpienia warto poznać tę przygodę.

Get Even - recenzja gry

Dzisiaj możemy spojrzeć na interesujący materiał, ponieważ deweloperzy pokazują miejsca, które zostały przeniesione do gry. Zaznaczam jedynie, że film bardziej docenią gracze, którzy ukończyli tytuł – autorzy pokazują naprawdę znaczące dla wydarzeń pomieszczenia.

Dla mnie najlepszą lokacją była ta z wymownym napisem „Puppet Master”. Produkcja w tych kilku momentach potrafiła wybitnie przestraszyć, a wykreowana atmosfera po prostu przytłaczała… A to tylko i wyłącznie dzięki ciekawie zarysowanym wydarzeniom.

Twórcy do stworzenia, a raczej przerzucenia do tytułu pomieszczeń wykorzystali technologię fotogrametrii – studio dokładnie skanowało prawdziwe miejsca i umieszczali je w opowieści. Z tego powodu każda ściana została dokładnie odwzorowana i posiada niemal identyczne niedoskonałości – graficy czasami musieli tylko „odpicować” elementy, by pasowały do pozycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: get even The Farm 51 trailer zwiastun