Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.07.2017 13:03
Spyro the Dragon. Druga ikona PlayStation również dostanie własną figurkę!
1914V

Spyro the Dragon. Druga ikona PlayStation również dostanie własną figurkę!

Activision podpisało umowę z ekipą First 4 Figures na przygotowywanie na zlecenie figurek tematycznych z marek posiadanych przez ojców Call of Duty. Dostaliśmy już Crasha, pora więc przywitać Spyro!

Jedna z dwóch głównych maskotek pierwszego PlayStation, fioletowy, morderczy smoczek imieniem Spyro powoli wraca do świata żywych. Za sprawą fali sukcesu jaki osiągnął Crash, możemy być niemalże pewni, że Activision nie przepuści okazji na zdobycie grubaśnych milionów i na bank wyda w przyszłości Spyro Trilogy.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Nie tak dawno pisałem o tym, że w trylogii Crasha wciąż aktywny jest kod odblokowujący demo Spyro the Dragon, co na pewno nie jest zwykłym przypadkiem. Teraz zaś możemy mieć kolejny promyk nadziei na to, że fioletowy cwaniak powróci w odświeżonej wersji. Dlaczego?

Albowiem ekipa First 4 Figures przygotowuje wielką figurkę Spyro. I to ni byle jaką. Nie jest to jakiś gniot ze Skylanders, czy też tych slashero podobnych podróbek z cyklu The Legend of Spyro. F4F za cenę aż 325 dolarów odda w nasze ręce pierwszą wersję kochanego bohatera, dokładnie taką samą, jaka widniała na okładce oryginału z 1998 roku! Cena jest zaporowa, to prawda, ale mój Boże, jakie to jest piękne!

Tagi: