Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 19:42
d
542V

Destiny 2. Gameplay ukazuje zmagania PVP i prezentuje ulepszony dźwięk

Bungie nie odpuszcza. Firma stale przedstawia nowości przygotowane dla Destiny 2 i najnowszy materiał skupia się na prezentacji dźwięków. Studio spędziło sporo czasu na dokładnym dopracowaniu tego aspektu produkcji.

W najbliższy wtorek wystartuje beta Destiny 2. Na dobry początek zmagania rozpoczną gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na PlayStation 4, jednak już kolejnego dnia do zabawy dołączą posiadacze Xboksów One. Od 21 lipca w testach wezmą udział wszyscy zawodnicy, a wydarzenie zostanie zakończone w niedzielę.

Destiny 2 Review

Bungie małymi krokami przedstawia kolejne zmiany w Destiny 2 względem pierwowzoru. Autorzy musieli również dopracować udźwiękowienie produkcji, które jednak już w przypadku pierwszej części prezentowało bardzo wysoki poziom.

W trakcie zmagań usłyszycie charakterystyczne dźwięki dla każdej z broni, a twórcy nie zapomnieli również o specjalnych efektach, które nawet na poniższym materiale brzmią fantastycznie – zwróćcie szczególną uwagę na odgłosy umiejętności.

Najwierniejsi sympatycy pozycji mogą oczekiwać zbierania najpotężniejszych przedmiotów i w momencie natrafiania na takie skarby usłyszymy specjalne odgłosy – są to małe detale, które jednak bardzo doceniają fani spędzający przy tytule setki godzin.

Na filmie zobaczycie również sporo świeżej rozgrywki z Destiny 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 gameplay