Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 19:59
Agents of Mayhem poznajcie Gremlin
313V

Agents of Mayhem. Zwiastun ujawnia kolejną bohaterkę - poznajcie Gremlin

Autorzy serii Saints Row przygotowują się na wielką premierę Agents of Mayhem. Studio postanowiło pokazać kolejną postać, w którą wcielimy się podczas opowieści. Najnowszy materiał przybliża  czołową inżynier z działu rozwoju technologii.

W Agents of Mayhem otrzymamy możliwość kontrolowania trzyosobowego zespołu, jednak formację przygotujemy wybierając żołnierzy z dwunastu najemników. Twórcy postanowili dzisiaj ujawnić kolejną postać, która specjalizuje się w tworzeniu wielkich gnatów.

Agents of Mayhem. Zwiastun ujawnia kolejną bohaterkę - poznajcie Gremlin

Agents of Mayhem zapowiada się na kolejną, przepełnioną humorem opowieść od Volition, w której tym razem będziemy świadkami rywalizacji agencji Mayhem Z LEGION-em. W składzie tego pierwszego znajduje się Gremlin, czyli urocza inżynier, która od poniedziałku do piątku pracuje w dziale rozwoju nowych technologii. To właśnie dzięki jej uroczym paluchom powstają najróżniejsze, śmiercionośne bronie – można tutaj wyróżnić między innymi zamykający wrogów w wielkich, naelektryzowanych kulach Gutterball Gun, czy też Cabbit Bomb zamieniający oponentów w wybuchowe króliki.

W tytule obok standardowych misji otrzymamy możliwość przejmowania kolejnych rejonów mapy. Nasi przeciwnicy kontrolują najważniejsze miejscówki, więc naszym zadaniem będzie eliminowanie poruczników, zabijanie patroli, czy po prostu niszczenie dostawczych ciężarówek.  

Na filmie zobaczycie kilka fragmentów rozgrywki, w których główne skrzypce odgrywa oczywiście wspomniana Gremlin. Dziewczyna świetnie radzi sobie z oponentami i pokazuje swoje zabawki.

Materiał: Agents of Mayhem - Gremlin i jej zabójcze wynalazki

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: agents of mayhem trailer Volition zwiastun