Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 02.07.2017 16:17
Twórcy gier z serii Street Fighter EX szykują się do ujawnienia nowego tytułu
451V

Twórcy gier z serii Street Fighter EX szykują się do ujawnienia nowego tytułu

Arika, studio odpowiedzialne przede wszystkim za produkcję gier z serii Street Fighter EX, powoli zbiera się do ujawnienia swojego nowego projektu. Jego grywalna wersja zaprezentowana zostanie na Evo 2017.

Tak jest, tegoroczne święto fanatyków mordobić przyniesie ze sobą grywalny debiut nowej propozycji uznanego dewelopera. Warto przypomnieć tutaj, że Arika odpowiada za wszystkie dotychczas wydane gry spod znaku Street Fighter EX i EX Plus. Japończycy w swoim czasie dłubali także przy Super Dragon Ball Z na PlayStation 2.

Super Street Fighter V powstaje? Capcom może złamać obietnicę

O sprawie na Twitterze poinformował jeden z organizatorów Evo, Joey Cuellar, bez ogródek zdradzając obecność gry na tegorocznej edycji turnieju (14-16 lipca):

Pierwsza zajawka nowej gry Arika pojawiła się 1 kwietnia br. i część fanów z miejsca wzięło ją za primaaprilisowy żart. Nic z tych rzeczy, zaprezentowany prototyp nie miał za zadanie zrobić graczy w przysłowiowego konia. Teraz pytaniem pozostaje tylko to, czy chodzi o kolejną odsłonę Street Fighter EX, czy też zupełnie nową bitkę?

Tagi: