Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 16:13
Nintendo Direct zapowiedziany. Japończycy zapraszają na prezentację ARMS
611V

Nintendo Direct zapowiedziany. Japończycy zapraszają na prezentację ARMS

Dość niespodziewanie Nintendo właśnie zapowiedziało nowy Nintendo Direct. Jeszcze w tym tygodniu otrzymamy sporo informacji o ARMS, a dodatkowo spojrzymy na kolejną produkcję zmierzającą wyłącznie na Nintendo Switch.

Na Nintendo Switch w najbliższych tygodniach zadebiutują kolejne hity, a jedną z takich produkcji jest bez wątpienia ARMS. Nintendo chce mieć pewność, że każdy posiadacz konsoli będzie przygotowany na premierę i z tej okazji zapowiedziano Nintendo Direct.

AMRS w Encyklopedii PPE.pl

Jutro o godzinie 15:00 będziemy świadkami wydarzenia. Nie możemy w tej sytuacji liczyć na konkretny dotyczące wielu pozycji, ponieważ Japończycy skupią się niemal wyłącznie na ARMS. Bijatyka debiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu, więc będzie to jedna z ostatnich okazji na przedstawienie światu gry. Ponadto, Nintendo przygotowało na tę okazję nowy zwiastun Splatoon 2.

W sumie jest to naprawdę ciekawa sytuacja, która tylko pokazuje, że Nintendo dba o nowe IP. ARMS wskoczy na półki sklepowe po E3, ale Big N nie może sobie pozwolić na promowanie tytułu wyłącznie na tej imprezie. Firma zainwestowała sporą gotówkę w markę, która ma przynieść odpowiednie wyniki w dniu premiery.  

Podobne „show” zapewne w okolicach końcówki czerwca otrzyma również Splatoon 2. Strzelanka z farbami trafi na Nintendo Switch 21 lipca.

Źródło: Twitter.com

Tagi: arms Nintendo nintendo direct Nintendo Switch