Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 13:59
WipEout Omega Collection pojazd
925V

WipEout Omega Collection. Gameplay na podzielonym ekranie

Najnowszy gameplay z WipEout Omega Collection powinien zainteresować wielu czytelników PPE. W końcu możemy spojrzeć na gameplay na podzielonym ekranie, który w wersji na PlayStation 4 wygląda przyzwoicie.

Na początku przyszłego miesiąca będziemy świadkami premiery WipEout Omega Collection. Tytuł powinien zainteresować wielu fanów serii, którzy w końcu na aktualnej generacji konsol Sony będą mogli zapoznać się z wyścigami w dynamicznych, futurystycznych pojazdach.

WipEout Omega Collection w Encyklopedii PPE.pl

Prace nad WipEout Omega Collection zostały zakończone, więc możemy w najbliższym czasie oczekiwać nowych materiałów. Dzisiejsza prezentacja na pewno zainteresuje graczy, którzy liczą na dobrą zabawę na jednej kanapie w produkcji Sony.

Gra oczywiście posiada pewne znamiona czasu, ale pod względem płynnej rozgrywki trudno tutaj narzekać. Twórcy dopracowali płynność animacji i podobno splitscreen sprawdza się w 100%.

Prezentacja WipEout Omega Collection tylko potwierdza, że Japończycy powinni w końcu zaprezentować pełnoprawną kontynuację tej serii. Pozycja wykorzystująca moc PlayStation 4 z odpowiednio dopieszczoną grafiką może na wiele miesięcy przykuć do ekranu… Choć pewnie nawet ten kotlecik sprawi, że wielu graczy na długo nie będzie nawet myśleć o innych tytułach.

WipEout Omega Collection wyląduje wyłącznie na PlayStation 4 dokładnie 7 czerwca. 

Materiał: WipEout Omega Collection - Splitscreen Gameplay

Tagi: gameplay playstation 4 Sony WipeOut Omega Collection