Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 20:37
Dungeons 2 i Oxenfree za darmo!
2557V

Dungeons 2 i Oxenfree za darmo!

Jeśli nie macie większych planów na najbliższy weekend, to serwujemy Wam opcję na niezłe smakołyki. Gracze bez najmniejszych przeszkód mogą zgarnąć totalnie za darmo dwie produkcje.

Gracze na PC nie mogą specjalnie narzekać. Od czasu do czasu pobierają darmowe produkcje, by zapoznać się z naprawdę interesującymi tytułami. Najnowsza oferta została przygotowana przez Amazon oraz Humble Store.  

Wielka promocja na PlayStation Store!

Na Humble Store pojawiła się darmowa wersja Dungeons 2 – wystarczy wejść na stronę, dodać pozycję do swojej karty, a po ściągnięciu niezbędnych plików, rozpoczniecie zabawę. Gra debiutowała na PC w 2015 roku i zgarnęła oceny na poziomie 70%.

Druga propozycja została przygotowana dla subskrybentów Amazon Prime, którzy korzystają z Twitch Prime. W tym wypadku otrzymacie za darmo Oxenfree, czyli jedną z ciekawszych produkcji ubiegłego roku. Z oferty należy skorzystać do 15 maja, a na zachętę dodam, że tytuł w swoim czasie zgarnął noty o średniej 80%. Pozycja będzie dostępna dla zainteresowanych przez 30 dni. 

Pewnie większość czytelników PPE skorzysta głównie z darmoszki od Humble Store, ale postanowiłem wspomnieć o obu darmowych grach.

Źródło: Twitter.com

Tagi: amazon Humble Bundle pc promocja