Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 16:02
Tekken 7 rozgrywka
762V

Tekken 7. 30 minut dynamicznych starć

Prace nad Tekken 7 zostały zakończone i gra jest testowana przez wybranych dziennikarzy. Właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na świeży fragment rozgrywki przepełniony efektownymi starciami. Gameplay pochodzi z wersji na PlayStation 4.

Japończycy w końcu zakończyli prace nad Tekken 7. Produkcja jest już gotowa i wkrótce pudełka trafią do sklepów, a następnie do klientów. Do premiery pozostało już zaledwie trzy tygodnie, więc w niedalekiej przyszłości w Sieci wylądują konkretne opinie.

Tekken 7 w Encyklopedii PPE.pl

Materiał powinien zainteresować sympatyków serii, ponieważ dziennikarze Sony pozwalają spojrzeć na sporo walk, ale dodatkowo sprawdzają między innymi tryb historii, przeglądają menu, czy też personalizują zawodnika.

Tekken 7 ponownie wygląda smakowicie. Miłośnicy gatunku powinni zacierać rączki, bo pozycja powstawała od wielu długich lat, a ostatnie dwanaście miesięcy deweloperzy spędzili na dopracowywaniu pozycji, balansowaniu bohaterów i przenoszeniu wersji z automatów na konsole oraz PC.

Tytuł działa bez większych problemów na wszystkich platformach, więc możemy oczekiwać udanej premiery. Ta wiadomość powinna szczególnie ucieszyć graczy, którzy liczą na tłumy rywali w sieciowych pojedynkach.  

Materiał: Tekken 7 Gameplay 

Źródło: YouTube.com

Tagi: