Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 17:02
Resident Evil Code: Veronica na PS4
1290V

Resident Evil Code: Veronica ma wkrótce zadebiutować na PlayStation 4

W marcu Niemcy donosili o przeniesieniu Resident Evil Code: Veronica na PlayStation 4 i chociaż nadal nie otrzymaliśmy potwierdzenia, to gra ma zadebiutować już wkrótce. Gracze w tej sytuacji nie mogą liczyć na sensowny port.

Niemieckie Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle, czyli organizacja zajmująca się klasyfikacją gier i przydzielania im oznaczeń wiekowych, w marcu przedstawiła Resident Evil Code: Veronica na PlayStation 4.

Resident Evil Code: Veronica X w Encyklopedii PPE.pl

Gracze liczyli, że Capcom pracuje nad przyjemnym odświeżeniem pozycji, ale prawdopodobnie w tym wypadku będziemy świadkami zwykłej emulacji z PlayStation 2.  Redakcja Gematsu informuje, że Resident Evil Code: Veronica zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu.

Capcom nadal nie przedstawił pozycji, więc najwidoczniej samo Sony postanowiło wrzucić grę na PlayStation Store. W dobie takiej premiery trudno oczekiwać, by Japończycy zajęli się konkretnym odświeżeniem przygody.

Deweloperzy wciąż pracują nad Resident Evil 2 Remake i według ostatnich informacji wkrótce mamy zobaczyć pierwsze materiały z pozycji.

Źródło: Twitter.com

Tagi: