Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 20:02
The Long Dark zwiastun i data premieyr
945V

The Long Dark. Data premiery i jednoczesna premiera na PlayStation 4, Xbox One i PC

The Long Dark dotychczas było testowane wyłącznie przez graczy na Xboksach One i komputerach osobistych, dlatego zaskakuje ostateczne potwierdzenie daty premiery. Gra zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach. 

Po wielu miesiącach testów The Long Dark w końcu debiutuje. Produkcja była sprawdzana przez fanów survivalu na Xboksie One oraz komputerach osobistych i dość niespodzianie deweloperzy potwierdzili jednoczesną premierę również na PlayStation 4.

The Long Dark w Encyklopedii PPE.pl

Głównym bohaterem The Long Dark został William, który podczas lotu natrafia na burzę – żywioł wyłącza wszystkie urządzenia na Ziemi. Kataklizm powoduje wielki chaos na całej planecie, ludzie zaczynają walczyć o zapasy, a zadaniem gracza jest przetrwanie w tych niecodziennych warunkach.

Wcześniej autorzy zapowiedzieli, że w dniu premiery gra otrzyma tryb fabularny i właśnie zaprezentowano szczegóły. 1 sierpnia The Long Dark zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, a w pozycji pojawią się dwa z pięciu odcinków kampanii. Pozostałe epizody zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Możemy w tej sytuacji oczekiwać historii na 6-10 godzin (2 odcinki), ale w tytule najważniejszym wariantem zabawy będzie oczywiście typowy „survival”. Ponadto, gracze, którzy zapoznają się z pozycją w programach Wczesnego Dostępu powinni przygotować się na sporą aktualizację – jeszcze w tym miesiącu gra zostanie znacząco rozszerzona.  

Materiał: The Long Dark zwiastun

Tagi: data premiery Hinterland Studio The Long Dark trailer zwiastun