Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 18:05
William z Nioh
775V

Nioh z niegrywalnym trybem PVP? Fani mają spore problemy

Zmagania PVP zadebiutowały w Nioh w tym tygodniu, ale wielu graczy nie może z przyjemnością brać udział w pojedynkach. Autorzy nie dopilnowali serwerów i aktualnie podczas rozgrywki pojawia się spory problem.

Team Ninja jeszcze przed premierą Nioh zapowiedziało dodanie do pozycji trybu PVP. Autorzy w tym wypadku zdecydowali się na bezpłątną aktualizację, która właśnie wylądowała na serwerach.  

Nioh w Encyklopedii PPE.pl

Posiadacze PlayStation 4 długo czekali na starcia gracz vs. gracz w Nioh, ale podobno tylko nieliczni mogą z satysfakcją cieszyć się rozgrywką. W wielu przypadkach zawodnicy odbijają się od ściany i muszą poradzić sobie z psującymi przyjemność lagami.

Rywale skaczą po arenie, znikają, pojawiają się w niespodziewanych miejscach i często jednocześnie atakują. Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ autorzy długo pracowali nad tym trybem, więc mogliśmy się spodziewać, że zmagania zostaną odpowiednio przetestowane.

Deweloperzy podobno już otrzymali wiadomość dotyczącą problemów i pracują nad stosowną łatką. Niedogodności zostały dobrze zobrazowane przez redakcję Kotaku – poniżej możecie zobaczyć materiał wideo.

Materiał: Nioh's Player Battles Are A Laggy Nightmare

Tagi: nioh PlayStation 4 problem sony Team Ninja