Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 20:24
Injustice 2: Versus Collection
952V

Injustice 2: Versus Collection. Unboxing specjalnego wydania

NetherRealm Studios zdecydowało się przygotować specjalne wydanie Injustice 2, w którym znalazły się aż dwie figurki. Tuż przed premierą produkcji możemy spojrzeć na dokładną prezentację poszczególnych elementów.

Pozostało już tylko kilka dni do debiutu Injustice 2. Gracze mogą szykować się na ciekawą opowieść, w której nie zabraknie ikonicznych bohaterów oraz łotrów z uniwersum DC Comics.

Recenzja Injustice 2. Sprawdźcie ocenę

Twórcy nie przygotowali typowej edycji kolekcjonerskiej. W pakiecie nie znajduje się gra, ale zainteresowani za około 385 zł (99,99 dolarów) zgarną dwie figurki przygotowane przez fachowców Triforce. Batman oraz Brainiac  stoją na specjalnych podstawkach i w sumie prezentują się nawet nieźle. Dodatkowo w pudełku pojawiły się również ekskluzywne litografie.

Injustice 2: Versus Collection niestety nie możecie zamówić z polskich sklepów. Pakiet został przygotowany wyłącznie na rynek amerykański i w tej sytuacji najwięksi fani uniwersum muszą zdecydować się na sprowadzenie zestawu. Z powodu ceny do ostatecznej kwoty trzeba będzie doliczyć cło.

Szkoda, że nie przygotowano podobnego boxa dla Europejczyków. Jestem pewien, że wielu graczy zdecydowałoby się na postawienie obok gry dwóch figurek… Choć pewnie cena w Europie byłaby zdecydowanie większa.

Materiał: Injustice 2: Versus Collection Unboxing

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios unboxing Warner Bros.