SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 13:37
Bohater z The Surge
839V

The Surge. Wymagająca walka zaprezentowana na świetnym zwiastunie

Szykuje się prawdziwa uczta dla sympatyków Dark Souls. Focus Home Interactive przedstawiło szerokiej publiczności nowy zwiastun z The Surge i materiał wygląda wprost rewelacyjnie. Autorzy pokazują dynamiczną walkę z najróżniejszymi maszynami.

Od przeszło roku możemy przyglądać się rozgrywce z The Surge, ale tylko gracze, którzy obserwują grę od dłuższego czasu zauważą spory progres. Tytuł znacząco przyspieszył, bohater płynniej wykonuje ruchy i całość prezentuje się dużo lepiej.

Recenzja The Surge. Sprawdźcie naszą ocenę

Deck 13 po zakończeniu prac nad Lords of the Fallen zdecydowało się kontynuować tworzenie RPG-ów akcji, ale tym razem autorzy postawili na starcia z wielkimi robotami. The Surge od początku zapowiadało się na kawał przyjemnej przeprawy dla fanów ostatnich dzieł From Software, ale dzisiaj otrzymaliśmy chyba najlepsze potwierdzenie tych zapewnień.

Autorzy przygotowali kompilację dynamicznej walki, w której bohater wykorzystuje najróżniejszą broń, celuje w odpowiednie części przeciwników i stara się przeżyć. Poziom trudności w pozycji ma podobno zaskoczyć wszystkich graczy, bo autorzy przez wiele miesięcy „dokręcali śrubę”.

Miałem okazję zapoznać się z produkcją w ubiegłym roku i autorzy naprawdę nie zmarnowali ostatnich miesięcy. Gra wygląda dużo lepiej i jeśli taka dynamika pojedynków będzie utrzymywać przez całą opowieść, a historia będzie ciekawa, to The Surge może zadowolić wielu miłośników gatunku.

Materiał: The Surge - Combat Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: deck 13 focus home interactive gameplay the surge zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Surge
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 16.05.2017
  • Napisy
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme