Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 19:28
Drawn to Death gameplay
525V

Drawn to Death. Gameplay przygotowuje na premierę w PlayStation Plus

Jednym z tytułów dostępnych w kwietniowej ofercie PlayStation Plus jest Drawn to Death. Tytuł przygotowywany wyłącznie na PlayStation 4 ma zachęcić do zabawy fanów dynamicznego strzelania, a najnowszy materiał wideo prezentuje pełną jakość projektu.

Drawn to Death to najnowsza gra Davida Jaffego. Znany deweloper od wielu miesięcy pracował nad sieciową strzelanką, która miała początkowo zadebiutować w formie free-2-play. Autorzy jednak rozwinęli propozycję i w konsekwencji zainteresowani będą musieli nabyć grę.

Drawn to Death w Encyklopedii PPE.pl

Od około 20 minut obserwuję rozgrywkę, słucham dewelopera i… Nie potrafię się do tego przekonać. Odnoszę wrażenie, że gdyby twórcy zdecydowali się na zupełnie inną oprawę (tematyka wojny światowej) i postawili na mniej dynamiczną zabawę, to gra mogłaby faktycznie trafić w gust wielu graczy.

Studio zdecydowało się jednak na „zeszyt kreatywnego nastolatka”. Pewnie znajdą się chętni na taką zabawę, ale nie trudno odnieść wrażenia, że wrzucenie Drawn to Death do PlayStation Plus jest taktyczną zagrywką – gra nie miałaby szans przetrwać nawet kilka miesięcy bez subskrybentów japońskiej usługi.

Dla przypomnienia, Drawn to Death w dniu premiery będzie zawierać:

  • 6 bohaterów
  • 10 map
  • 26 broni
  • 6 trybów

Materiał: Drawn to Death Gameplay with David Jaffe 

Tagi: drawn to death gameplay PlayStation 4 playstation plus Sony