Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 18:05
Bohater Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series
881V

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Zwiastun prezentuje bohaterów i głównego przeciwnika

Koniec z czekaniem na konkretny materiał z Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Twórcy właśnie ujawnili pierwszy zwiastun, który pozwala spojrzeć na między innymi ekipę Star-Lorda.

Na początku tego tygodnia poznaliśmy datę premiery pierwszego odcinka Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, więc mogliśmy się spodziewać, że premierowy zwiastun nadciąga. Nie musieliśmy długo czekać na prezentację, ponieważ trailer właśnie trafił do Sieci.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series w Encyklopedii PPE.pl

Była data premiery, mamy zwiastun, ale czy kogokolwiek interesuje jeszcze kolejny projekt Telltale Games? Twórcy w ostatnich latach systematycznie serwowali graczom kolejne przygody, więc nie powinno nikogo dziwić, że Strażnicy nie cieszą się wielką popularnością.

Studio ponownie wspomina o wydaniu na płycie. Już 2 maja na rynku zadebiutuje pudełko, ale w tym wypadku zainteresowani otrzymają grę z Przepustką Sezonową. Na płycie możemy oczekiwać maksymalnie dwóch odcinków.

Cały sezon Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series został ponownie podzielony na pięć epizodów, ale trudno przewidzieć daty premiery kolejnych fragmentów. Historia zostanie zapoczątkowana 18 kwietnia.  

Tagi: marvel’s guardians of the galaxy: the telltale series trailer zwiastun