Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 17:04
Szybka jazda w WipEout Omega Collection​​​​​​​
918V

WipEout Omega Collection. Data premiery i cena ujawniona na zwiastunie

Fani WipEouta nadal muszą czekać na zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji, ale właśnie „Kolekcja Omega” może upiększyć ten czas. Sony właśnie potwierdziło datę premiery tego przyzwoitego kotlecika.

Miłośnicy szybkiej jazdy bez trzymanki wciąż czekają na pozytywne informacje dotyczące nowej odsłony serii WipEout. Sony nie śpieszy się z prezentacją tytułu, ale możemy mieć nadzieje, że już na tegorocznym E3 pojawi się przynajmniej pierwszy teaser. W końcu WipEout Omega Collection tylko i wyłącznie rozbudzi wiernych fanów uniwersum.

WipEout Omega Collection w Encyklopedii PPE.pl

Sony właśnie opublikowało krótki materiał pozwalający spojrzeć na rozgrywkę, jednak najważniejszym detalem zwiastuna jest informacja dodana w adnotacji. WipEout Omega Collection zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4 już 6 czerwca.

W tym wypadku gracze mogą oczekiwać trzech odsłon tej kultowej serii – WipEout HD, WipEout HD Fury and WipEout 2048 – które zostaną odpowiednio odpicowane. Autorzy zapewniają, że wykorzystają moc PlayStation 4 (1080p 60fps) i PlayStation 4 Pro (4K 60fps).

W pakiecie pojawi się cały odświeżony soundtrack oraz dodatkowo twórcy zajęli się dodaniem 28 licencjonowanych utworów od między innymi Swedish House Mafia, Chemical Brothers oraz The Prodigy. W każdej grze znajdziemy własny tryb kariery oraz warianty pozwalające dostosować zmagania do własnych potrzeb.

WipEout Omega Collection zostało wycenione na 39,99 dolarów, czyli gracze powinni szykować około 160 zł.

Materiał: WipEout Omega Collection - Release Date Trailer 

Tagi: data premiery Sony wipeout omega collection​​​​​​​ zwiastun