Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2017 19:06
Destiny 2 oficjalnie
3468V

Destiny 2 oficjalnie. Mała grafika rozbudza oczekiwania

Nie musieliśmy długo czekać na ten znaczący gest. Bungie wrzuciło do Sieci oficjalną grafikę zapowiadającą Destiny 2. Prezentacja potwierdza wszystkie wcześniejsze plotki?

W ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami mocnego przecieku, który sugerował datę premiery Destiny 2. Dotychczas Bungie oraz Activision nie komentowali spekulacji, ale powyższa grafika zdradza więcej niż 1000 słów.

Destiny 2 w Encyklopedii PPE.pl

Cisza, cisza, cisza i booom! W mediach społecznościowych pojawiła się oficjalna grafika prezentująca Destiny 2. Aktualnie musimy czekać na pierwszy zwiastun i konkretne informację od samego Bungie, ale warto zwrócić uwagę na materiał

Firma pokazała zwykły napis „Destiny” z „dwójką”, ale to właśnie ta „dwójka” i kompozycja odgrywa tutaj znaczącą rolę, ponieważ całość wygląda identycznie jak w przypadku ostatniego przecieku – na plakacie zdradzającym datę premiery.

Możemy w tej sytuacji faktycznie sądzić, że Destiny 2 zadebiutuje na rynku 8 września, a stosowna prezentacja odbędzie się jeszcze w tym tygodniu – takie smaczki pojawiły się wśród ostatnich plotek. Warto tutaj pamiętać, że pozycja ma trafić jednocześnie na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste.

Oficjalna grafika Destiny 2

Przeciek ws. daty premiery Destiny 2

Tagi: Activision Bungie Destiny 2