Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 20:56
Shiness: The Lightning Kingdom data premiery i zwiastun
387V

Shiness: The Lightning Kingdom. Data premiery przedstawiona na muzycznym zwiastunie

Focus Home Interactive w końcu potwierdziło ostateczną datę premiery Shiness: The Lightning Kingdom. Gra niestety nie zadebiutuje w marcu, ale na szczęście nie będziemy długo czekać na tę baśniową przygodę.

Shiness: The Lightning Kingdom to wielka produkcja francuskiego Ynnis Interactive. Twórcy zebrali niezbędną gotówkę na stworzenie pozycji na Kickstarterze i to właśnie dzięki darczyńcom mogli zrealizować projekt.

Shiness: The Lightning Kingdom w Encyklopedii PPE.pl

Już w ubiegłym tygodniu wydawca zapowiadał „wydarzenie” skierowane dla sympatyków RPG. W sumie wszyscy doskonale wiedzieli, że Ynnis Interactive jest gotowe na potwierdzenie daty premiery i dodatkowo mogliśmy się spodziewać zwiastuna.

Tak właśnie się stało. Focus Home Interactive opublikowało muzyczny zwiastun, na którym zobaczymy sporo ładnych scen. Gra może i nie będzie najpiękniejszym tytułem tego roku, ale nie można jej odebrać wyjątkowego charakteru.

Sympatycy gatunku mogą oczywiście szykować się na premierę. Shiness: The Lightning Kingdom trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste dokładnie 18 kwietnia.

Materiał: Shiness - Music Trailer - Release Date Reveal

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Focus Home Interactive Shiness: The Lightning Kingdom Ynnis Interactive zwiastun