Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 17:27
Bohater Butcher
901V

Butcher na PlayStation 4 i Xbox One! Krwawa produkcja od polskiego Transhuman Design

W sierpniu informowałem czytelników portalu o krwawej produkcji od autora Soldata. Butcher w końcu zmierza na konsole i na pewno zainteresuje wielu graczy. To będzie ciekawa propozycja dla fanów klasyki.   

Butcher to dynamiczny shooter 2D przygotowany przez studio Transhuman Design. Autorzy postanowili przygotować prawdziwy hołd dla klasyczny shooterów pokroju Doom oraz Quake. Gra zadebiutowała aktualnie wyłącznie na komputerach osobistych i zebrała oceny na poziomie 70%.

Butcher w Encyklopedii PPE.pl

Gdy zapowiadałem edycję na PC wspominałem o wersji na konsole. Długo musieliśmy czekać na stosowną wiadomość, ale Sony opublikowało poniższy zwiastun. Butcher już wkrótce trafi na PlayStation 4 i Xbox One, 

W tytule zainteresowani wcielą się w cyborga, który ma tylko jeden cel – wyeliminować wszystkich ludzi. Autorzy obiecują bardzo wymagający poziom trudności oraz mnóstwo krwi na ekranie – w sumie już poniższy zwiastun potwierdza te słowa.

Pewnie nie wszyscy będą zainteresowani taką atrakcją, ale miłośnicy retro mogą szykować pieniądze. Aktualnie nie poznaliśmy dokładnej daty premiery.  

Materiał: BUTCHER - Announcement Trailer

Tagi: butcher PlayStation 4 Transhuman Design xbox one zwiastun