Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 18:28
Gwent Challenger turniej
1181V

GWENT Challenger. Zapowiedziano oficjalny turniej w GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

CD Projekt RED nie próżnuje. Studio właśnie zapowiedziało oficjalny turniej o nazwie GWENT Challenger, który pozwoli fanom Gwinta zawalczyć o grubą gotówkę. To początek dobrych informacji dla sympatyków karcianek.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to najnowsza produkcja CD Projekt RED. Jest to tak naprawdę wydzielona karcianka, którą mogliśmy spotkać w Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale autorzy jednocześnie rozwinęli wszystkie elementy rozgrywki.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w Encyklopedii PPE.pl

Rodzime studio postanowiło w końcu spełnić marzenia fanów. CD Projekt RED we współpracy z ESL zorganizuje GWENT Challenger, czyli turniej, dzięki któremu najlepsi otrzymają możliwość wygrywania sporej gotówki.

Na początku odbędą się oczywiście kwalifikacje, z których najlepsze czwórka zawodników awansuje na finały. W najważniejszych pojedynkach GWENT Challenger zawodnicy zmierzą się z profesjonalistami – Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Wszyscy zainteresowani zawalczą o pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Rejestracja już trwa, a wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu. Na deser tak o wydarzeniu wypowiedział się Paweł Burza, Community Manager, CD PROJEKT RED:

“Liczne turnieje w GWINTA organizowane przez społeczność stanowią dla całego zespołu pracującego nad grą źródło inspiracji i motywacji. Coraz więcej graczy szuka wyzwania, a my dajemy im możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wśród najlepszych.”

Materiał: GWENT: The Witcher Card Game Nilfgaard arrives 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt RED gwent challenger Gwent: The Witcher Card Game gwint