Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.03.2017 13:12
Mass Effect: Andromeda. Już można grać dzięki EA Access!
993V

Mass Effect: Andromeda. Już można grać dzięki EA Access!

Czy Mass Effect: Andromeda to faktycznie spore rozczarowanie, na co wskazują niektórzy redaktorzy? Zamiast wertować kolejne teksty, najlepiej samemu spędzić w nową grą BioWare trochę czasu.

"Trochę czasu", czyli całe 10 godzin! Tyle bowiem możemy poszaleć w Mass Effect: Andromeda. Nie trzeba czekać na premierę 23 marca, tylko już teraz można skorzystać z abonamentu EA Access i zacząć zabawę. Wystarczy pobrać pliki zajmujące ok. 43 GB.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

Wersja próbna Mass Effect: Andromeda pozwala na maks. 10 godzin gry. W tym czasie zawiera się prolog i pierwsza planeta produkcji. Od razu można też włączać tryb sieciowy. Co ważne - progres z kampanii i multiplayera zostanie przetransferowany do pełnej wersji Mass Effect: Andromeda. Posiadacze abonamentu EA Access będą mogli zakupić pełną wersję z 10-procentową zniżką.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że kupując abonament EA Access otrzymujemy również dostęp do sporej biblioteki gier wydawanych przez EA - m.in. do trzech odsłon Mass Effect z Xboksa 360, oferowanych we wstecznej kompatybilności na Xbox One.

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Mass Effect: Andromeda