Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 18:30
Postacie z South Park: Fractured But Whole
697V

South Park: Fractured But Whole na Nintendo Switch? Twórcy opublikowali tajemniczą wiadomość

Nadal czekamy na pozytywne informacje dotyczące South Park: Fractured But Whole. Ubisoft wciąż nie zdradził informacji na temat daty premiery, ale na produkcję mogą przygotowywać się również posiadacze nowej konsoli Nintendo.

South Park: Fractured But Whole zostało zapowiedziane w czerwcu 2015 roku. Tytuł miał trafić na półki sklepowe w grudniu 2016 roku, ale premiera została opóźniona na początek (do 31 marca) 2017 roku. Ubisoft nie dotrzymał również tej obietnicy i w najnowszym raporcie finansowym korporacja już nie precyzuje daty.

South Park: Fractured But Whole w Encyklopedii PPE.pl

Jest to dość zaskakująca sytuacja, bo mogliśmy sądzić, że opowieść została już dawno przygotowana, a autorzy teraz usuwają ostatnie błędy. Niektórzy nawet twierdzili, że Francuzi zdecydowali się na kolejne przełożenie debiutu z powodu innych premier – niedawno byliśmy świadkami For Honor oraz Ghost Recon: Wildlands od Ubisoftu.

Nowe światło na sytuację rzucił oficjalny kanał South Park na Twitterze. Poniższa wiadomość sugeruje oczywiście, że South Park: Fractured But Whole trafi na Nintendo Switch. Sytuacja nie powinna raczej nikogo dziwić, bo przecież Francuzi już wielokrotnie pokazywali, że zamierzają wspierać konsolę Japończyków, ale niektórzy nawet twierdzą, że wersja na sprzęt Nintendo opóźniła premierę na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Na jakiekolwiek szczegóły musimy oczywiście zaczekać, ale możemy mieć nadzieję, że studio nie będzie nas dłużej męczyć, bo akurat perypetie ekipy z South Parku to jedna z ciekawszych tegorocznych premier.

Materiał: South Park: The Fractured but Whole - Zwiastun E3 2016

Źródło: Twitter.com

Tagi: nintendo switch South Park: Fractured but Whole Ubisoft