Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 20:27
Postacie z Diablo III: Rise of the Necromancer
2038V

Diablo III: Rise of the Necromancer. Gameplay przedstawia możliwości nekromanty

Blizzard zawiódł wielu fanów prezentując Diablo III: Rise of the Necromancer, czyli malutki dodatek do Diablo III. Twórcy wrzucą do produkcji uwielbianego przez graczy nekromantę, który prezentuje swoje zdolności na nowych fragmentach rozgrywki.

Diablo III zadebiutowało na rynku w 2012 roku. Gra od początku nie podbiła serc fanów uniwersum, którzy liczyli na odrobinę większą zawartość i lepiej przygotowane systemy rozgrywki. Blizzard systematycznie pracuje nad rozbudową pozycji i dodatkowo reaguje na informacje zwrotne od graczy.

Diablo III: Rise of the Necromancer w Encyklopedii PPE.pl

Mimo wszystko wielu graczy liczyło, że pod koniec ubiegłego roku otrzymamy zapowiedź wielkiego dodatku. Firma podbudowywała zainteresowanie i na BlizzConie pokazano Diablo III: Rise of the Necromancer. Będzie to skromne DLC, które wprowadzi do gry między innymi nekromantę.

Kapłani Rathmy to znana klasa postaci dla sympatyków serii, jednak autorzy postarają się o kilka ciekawych zmian względem między innymi bohatera z Diablo II. W bohatera wcielimy się w drugiej połowie 2017 roku i heros trafi do Diablo III oraz Diablo III: Reaper of Souls (w przypadku konsol jest to wydanie Ultimate Evil Edition).

Klienci otrzymają możliwość kupienia pakietu „Przebudzenie Nekromantów”, który będzie zawierał:

  • Postać nekromanty
  • Zwierzaka
  • Dwie dodatkowe miejsca na postacie
  • Dwie dodatkowe zakładki skrytki (na PC)
  • Ramkę portretu
  • Proporzec
  • Sztandar
  • Symbol na sztandarze

Dzisiaj możemy spojrzeć na sporo rozgrywki. Jestem pewien, że wielu graczy skusi się na takie rozszerzenie, ponieważ na serwerach pozycji wciąż nie brakuje chętnych do ciągłego wybijania demonów.  

Materiały: Diablo III: Rise of the Necromancer gameplay

Tagi: diablo iii: rise of the necromancer gameplay screenshoty