Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 19:19
Piękny widok z Mass Effect: Andromeda
1388V

Mass Effect: Andromeda. Gameplay prezentuje statek i ekipę, a deweloperzy pokazują grę

BioWare zaskoczyło dzisiaj publikując zwiastun premierowy Mass Effect: Andromeda, a to dopiero początek przyjemności. Deweloperzy znajdują się właśnie na PAX East 2017, gdzie prezentują tytuł szerokiej publiczności, a dodatkowo możemy spojrzeć na nowy gameplay.

O godzinie 15:00 BioWare opublikowało zwiastun premierowy Mass Effect: Andromeda. Film w świetny sposób przedstawia realia projektu i zachęca do wyczekiwania na premierę. Materiał zobaczycie w tym miejscu.

Mass Effect: Andromeda nadchodzi. Pamiętacie swoje wybory?

To jednak nie koniec atrakcji na dzisiaj. Na dobry początek zachęcam do spojrzenia na gameplay od redakcji IGN. Dziennikarze nadal sprawdzają pozycję i dzisiaj prezentują statek Tempest oraz współtowarzyszy broni. Film pozwala spojrzeć na wszystkich bohaterów, którzy w istotny sposób wpłyną na wydarzenia – możemy oczywiście sądzić, że z większością postaci będziemy mogli wejść w relacje intymne.

Natomiast na deser zapraszam na live-stream, który właśnie wystartował. Deweloperzy znajdują się na PAX East 2017, gdzie będą promować pozycję, opowiadać o projektowaniu poszczególnych elementów, a nawet rozegrają kilka spotkań w trybie sieciowym.

Fani uniwersum Mass Effect w ostatnim czasie nie mogą narzekać na brak atrakcji, a warto na pewno wspomnieć, że pierwsi gracze zapoznają się z pozycją już w przyszłym tygodniu – Andromeda wkrótce trafi do EA Access oraz Origin Access.

Źródło: Twitter.com

Tagi: