Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 14:10
Strzelanie do wielkiej bestii w Mass Effect: Andromeda
755V

Mass Effect: Andromeda. Gameplay z trybu sieciowego i konkretne szczegóły

BioWare prezentuje kolejny element Mass Effect: Andromeda. Firma przedstawia tryb sieciowy, a dodatkowo deweloperzy ujawniają bardzo ciekawe informacje na temat kolejnych elementów rozgrywki.

Przygotowani na wielką przygodę w galaktyce Andromeda? Najnowszy Mass Effect może okazać się sporą niespodzianką, bo deweloperzy obiecują długą opowieść, która w dodatku zostanie połączona z kolejnymi elementami.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

O pojawieniu się trybu sieciowego w Mass Effect: Andromeda wiemy od dawna. Autorzy w zasadzie nie rewolucjonizują przyjętego wcześniej schematu i pozwolą graczom rywalizować z kolejnymi hordami przeciwników. Poniżej możecie spojrzeć na pierwszy gameplay, który wygląda dość standardowo. Warto jednak zwrócić uwagę na możliwość personalizowania postaci oraz przydzielania im punktów umiejętności. Ten drugi element odrobinę ubarwi zabawę, która nie będzie polegać wyłącznie na suchym strzelaniu do kolejnych oponentów. Studio obiecuje znaczące różnice w zależności od zdobytych zdolności.

Należy na pewno zaznaczyć, że fragment pochodzi z testów alpha, który odbyły się na PlayStation 4. Dodatkowo deweloperzy zdradzili, że wszystkie przygotowane rozszerzenia do multiplayera będą dostępne za darmo – możemy oczekiwać bezpłatnych map… A może i nawet kolejnych trybów.

Twórcy postanowili wyjaśnić również założenia Strike Team – są to specjalne misje poboczne, które będziemy wykonywać na własną rękę lub wyślemy na wydarzenia sztuczną inteligencję. Jeśli zdecydujemy się przygotować drużynę, to musimy wydać specjalną walutę, która można zdobyć za pomocą rozgrywki sieciowej lub właśnie Strike Team. Gdy zdecydujemy się na samodzielne ukończenie wyzwań, to zgarniemy nagrody dla kampanii oraz trybu multiplayer. Gracze mogą jednak wysłać do zadania losowo generowany zespół, którego przedstawiciele posiadają umiejętności, zgarniać punkty doświadczenia i zyskiwać nowe cechy (dobre i złe w zależności od wyników).

Materiał: Mass Effect Andromeda - Multiplayer gameplay

Źródło: Twitter.com

Tagi: BioWare gameplay Mass Effect: Andromeda