Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 17:27
Steep darmowy weekend
1940V

Steep za darmo. Ubisoft zaprasza na promocję

Steep zadebiutowało pod koniec ubiegłego roku. Jest to zupełnie nowa marka Ubisoftu, która jednak nie podbiła rankingów sprzedaży. Francuzi chcą przekonać do swojej pozycji niezdecydowanych przygotowując bardzo miłą ofertę.

2 grudnia na rynku pojawił się Steep. Jest to ciekawe podejście do gry sportowej, ponieważ deweloperzy wrzucają gracza do wielkiego, otwartego świata, gdzie zainteresowani mogą wykonywać najróżniejsze akrobacje.

Steep w Encyklopedii PPE.pl

Francuzi zdecydowali się zaoferować produkcję wszystkim śmiałkom. Od 10 do 13 marca Steep będzie dostępny za darmo, a podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do pełnej wersji produkcji. W tej sytuacji każdy zainteresowany otrzyma możliwość sprawdzenia, czy tytuł jest odpowiednio rozwijany przez twórców.

Nie możemy zapomnieć, że w Steep wielu czytelników PPE grało przed premierą, ale od tego czasu Ubisoft zdecydowanie rozwinął i poprawił pozycję. Jest to bez wątpienia dobra okazja do wypróbowania projektu, który wciąż jest rozbudowywany przez deweloperów.

Jeśli Steep przypadnie Wam do gustu, to bez problemu przeniesiecie zdobyte doświadczenie do pełnej wersji. Grę można już nabyć w dobrej cenie (130 zł za konsolowe wydanie, 100 za pozycję na PC), więc jest to bez wątpienia dobry moment na zapoznanie się ze sportówką.   

Materiał: Steep darmowy weekend

Tagi: steep Ubisoft za darmo