Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 15:01
Bohater Śródziemie: Cień Wojny
5075V

Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay zrywa kapelusze z głów!

Koniec z czekaniem i krótkimi materiałami. Warner Bros. właśnie opublikowało długi gameplay z Śródziemie: Cień Wojny i na ten tytuł trzeba czekać. Szykuje się kawał przyjemnej produkcji w świecie Władcy Pierścieni.

Śródziemie: Cień Wojny zostało zapowiedziane w dość niespodziewany sposób. Jeden ze sklepów opublikował przed oficjalną prezentacją pierwsze informacje, więc wydawca postanowił nie trzymać graczy w niepewności i wysłał do redakcji konkretne szczegóły. Tytuł zadebiutuje 25 sierpnia na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Warner Bros. od kilku dni zapowiadało tę prezentację. Na materiale zobaczycie kolejną generację innowacyjnego systemu rywalizacji – w pozycji otrzymamy możliwość oblężenia fortec i możecie mieć pewność, że nie będzie to łatwa zabawa, bo choć deweloperzy zezwolą graczom na wykorzystywanie różnych strategii, to jednak orkowie będą dynamiczne reagować na poczynania śmiałka.  

Głównym bohaterem opowieści został ponownie Talion, który będzie kolejny raz wspierany przez Kelebrimbor (Świetlistego Władcę), a na prezentacji dwójka herosów stara się przeprowadzić atak na fortecę w górskiej dolinie Seregost. Zadaniem śmiałków jest odbicie miejscówki i pokonanie jednego z naczelników Saurona. Wykonanie misji jest możliwe, dzięki wykorzystaniu moc Nowego Pierścienia i zrekrutowaniu wojowników do walki z wrogiem.

Przygotowana mechanika pozwala przeżyć zupełnie nowe przygody, ponieważ nasi sprzymierzeńcy mogą nas zdradzić, okazać się do szpiku lojalni lub… Zechcą się zemścić.

Tagi: gameplay Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.