Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 19:36
Jedna z bohaterek Prey od Arkane Studios
436V

Prey. Walka z Phantomami na długiej rozgrywce

Arkane Studios wciąż pracuje nad ulepszeniem i odpicowaniem Prey. Nadciągająca opowieść wkrótce trafi do wszystkich graczy i z tej okazji oglądamy dzisiaj nowy gameplay. Film skupia się na walce z tajemniczymi istotami.

Prey od Arkane Studios to zupełnie nowa wizja na to znane uniwersum. Deweloperzy zostali zatrudnieni przez Bethesdę do zupełnego odświeżenia realiów i studio zdecydowało się umiejscowić wydarzenia na tajemniczej stacji kosmicznej. W tym miejscu aż roi się od złowrogich istot.

Prey w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy podkręcają atmosferę i za pośrednictwem redakcji GameSpot serwują bardzo konkretny gameplay. Dziennikarze ukazują zachowanie Phantomów, czyli dziwnych istot, które znalazły się na  Talos 1. Podczas rozgrywki wielokrotnie będziemy musieli zmierzyć się z tymi postaciami.

Film pozwala dodatkowo spojrzeć na budowę lokacji. Autorzy ponownie serwują wielopoziomowe miejsca, w których obok przeciwników natrafimy na ocalałych naukowców. Nie możemy zapomnieć, że na stacji do niedawna odbywały się badania, przez które specjaliści na własne życzenie sprowadzili sobie na głowę bestie.

Na gameplayu często zobaczycie ciekawą broń – heros może korzystać z działa GLOO, dzięki któremu znacząco spowalnia rywali i otwiera drogę do kilku ciekawych taktyk.

Głównym bohaterem opowieści został Morgan Yu, na którym przeprowadzono liczne eksperymenty w celu poprawienia ludzkości. Protagonista budzi się na wspomnianym pokładzie w roku 2032 i musi odkryć tajemnice tego miejsca.

Materiał: Prey - Fighting Off Phantoms Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: arkane studios Bethesda gameplay prey