Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 14:58
Orisa nową bohaterką Overwatch
734V

Overwatch. Orisa nową bohaterką - zwiastun oraz szczegóły

Od kilku dni Blizzard podrzucał graczom skromny informacje zapowiadające nowego bohatera z Overwatch i w końcu otrzymaliśmy pełną prezentację. Orisy zainteresuje fanów defensywy, którzy jednak w kluczowym momencie będą chcieli atakować i pomóc swojej drużynie.

Overwatch to najnowsze dzieło firmy Blizzard. Gra w ubiegłym roku zgarnęła fantastyczne oceny, a teraz jest systematycznie ulepszana i powiększana przez deweloperów. Twórcy z wielką radością wrzucają do gry kolejną, darmową zawartość.

Overwatch w Encyklopedii PPE.pl

Od kilku dni sympatycy Overwatch czekali na prezentację nowej postaci. Orisa wita się ze społecznością znaczącym tekstem „Wasze bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze”. Jest to robot obronny, czyli Tank, który wykorzystuje barierę ochronną, ale może jednocześnie atakować z dużej odległości, wystrzeliwać ładunki grawitonowe, które spowalniają i przemieszczają przeciwników, a nawet aktywować Turbodoładowanie. Ta ostatnia zdolność przyda się w wielu pojedynkach, ponieważ pozwala zwiększyć obrażenia zadawane przez współtowarzyszy broni.

Tak w szczegółach prezentują się jej zdolności:

  • MIOTACZ FUZYJNY - Automatyczne działo Orisy zadaje podtrzymywane obrażenia, ale spowalnia ją podczas prowadzenia ostrzału.
  • UMOCNIENIE - Orisa tymczasowo otrzymuje mniejsze obrażenia i jest odporna na efekty ograniczające działanie.
  • STAĆ! - Orisa wystrzeliwuje ładunek grawitacyjny, który następnie może zdetonować, aby spowolnić pobliskich przeciwników i przyciągnąć ich w miejsce eksplozji.
  • BARIERA OCHRONNA - Orisa stawia stacjonarną barierę, aby chronić siebie i swoich sojuszników przed atakami wroga.
  • TURBODOŁADOWANIE - Orisa aktywuje urządzenie, które zwiększa obrażenia zadawane przez sojuszników znajdujących się w jej polu widzenia.

Standardowo postać jest aktualnie sprawdzana przez testerów, ale nie powinniśmy długo czekać na wielką premierę. Bohaterka będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Overwatch.

Materiał: Historia Orisy | Overwatch

Źródło: https://playoverwatch.com/pl-pl/heroes/orisa/

Tagi: Blizzard Overwatch trailer zwiastun