Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 19:29
Menu Nintendo Switch
695V

Nintendo Switch. Menu bez tajemnic - prezentacja zakładki News i eShop

Japończycy odkrywają kolejne karty przed premierą Nintendo Switch. Firma zdecydowała się tym razem przygotować krótki materiał prezentujący system, jednak na dobry początek Japończycy skupili się na dwóch elementach. 

Nintendo Switch zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek. Urządzenie to hybryda konsoli przenośnej ze stacjonarną, która została wyceniona na około 1419 zł. W dniu premiery Nintendo zaoferuje graczom innymi 1-2-Switch, Fast RMX, Super Bomberman R, czy też oczywiście The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Nintendo Switch. Najważniejsze informacje na premierę

Nintendo postanowiło dzisiaj przedstawić graczom kolejny element układanki. Firma pokazuje menu konsoli, na którym znajdzie się specjalna zakładka „News”. To właśnie w tym miejscu poznamy nowe informacje o produkcjach, zobaczymy zwiastuny, przeczytamy o zapowiedzianych rozszerzeniach, czy też otrzymamy szczegóły promocji. Jest to bez wątpienia dobry sposób na kontakt z całą społecznością.

Następnie firma pokazuje eShop. Tutaj raczej bez większej rewolucji – zainteresowani przed kupieniem tytułu otrzymają możliwość sprawdzenia screenów, a gdy zdecydujemy się na zakup, to możemy uśpić konsolę, która będzie cały czas pobierać pliki.

Wkrótce powinniśmy otrzymać kolejne materiały prezentujące resztę systemu przygotowanego przez Japończyków.

Materiał: Nintendo Switch – News & eShop

Tagi: nintendo switch switch