Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2017 10:58
EA udostępnia za darmo rozszerzenia Vietnam i Dragon Age: Przebudzenie
2601V

EA udostępnia za darmo rozszerzenia Vietnam i Dragon Age: Przebudzenie

EA ma gest w stosunku do posiadaczy Xbox 360. Firma udostępniła za darmo pakiet kilku ciekawych rozszerzeń do swoich produkcji.

Battlefield: Bad Company 2 uznawane jest przez wiele osób za najmocniejszą odsłonę marki Battlefield. Z tym większą przyjemnością informujemy was o tym, że bardzo udane rozszerzenie Vietnam zostało udostępnione dla wszystkich posiadaczy gry całkowicie za darmo (nie trzeba nawet posiadać wykupionego abonamentu Gold).

Dragon Age: Początek - Przebudzenie w Encyklopedii PPE.pl

Kolejna gratisowa oferta dotyczy Dragon Age: Origins - Awakening (Dragon Age: Przebudzenie). EA udostępnia bez żadnych opłat ten udany i obszerny dodatek do pierwszej odsłony Dragon Age. Możecie w nim poznać m.in. kilka kluczowych postaci, które następnie otrzymały duże role w Dragon Age 2.

Trzecia darmowa oferta dotyczy SSX na Xbox 360. EA udostępniło gratisowo pakiet klasycznych zawodników, którzy występowali w poprzednich odsłonach serii.

By pobrać rzeczone dodatki wystarczy wejść na odpowiednie zakładki w Sklepie Xbox. Poniżej znajdziecie zwiastuny rozszerzenia Vietnam i Dragon Age: Awakening. Tak na zachętę, jeśli jeszcze nie mieliście z nimi do czynienia :)

Za informację dziękuję Axi0maT.

Źródło: https://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Dragon-Age-Origins-Awakening/00000000-0000-400c-80cf-001c454108c0

Tagi: